Często zadawane pytania

Ceny

Algorytm cenowy jest dynamiczny oraz skomplikowany, jednak istnieje kilka kluczowych aspektów, które pomagają zrozumieć jego działanie: Algorytm gromadzi informacje o Twojej nieruchomości z systemu zarządzania nieruchomościami lub bezpośrednio z portalu. Dane te obejmują lokalizację Twojej oferty, szczegóły dotyczące jej (np. liczba sypialni, ilość miejsc do spania), prognozy cenowe, historię rezerwacji i dostępność.

System analizuje różne portale rezerwacyjne i bezpośrednie źródła danych, aby uzyskać pełne zrozumienie tego, co dzieje się na rynku. Obecnie przeszukuje ponad 10 milionów ofert z Airbnb, Vrbo i Booking.com.

Algorytm koncentruje się na cenach bazujących na hiperlokalnych danych, co pozwala uchwycić unikalne trendy charakterystyczne dla małych grup ofert. W celu optymalizacji cen korzysta z technik programowania dynamicznego, aby skutecznie radzić sobie z wyzwaniem ustalania optymalnych cen w czasie, uwzględniając zmieniające się możliwości rezerwacji, częste dostosowania cen oraz ogromną liczbę możliwych kombinacji cen.

W wyniku tych działań algorytm prognozuje popyt, analizując wzorce rezerwacji na rynku, co umożliwia przewidywanie okresów wysokiego i niskiego popytu. Należy zaznaczyć, że algorytm uwzględnia ceny na Twoim rynku, w Twojej okolicy oraz w Twoim mieście, co  umożliwia dostosowanie oferty do aktualnych warunków i zapewnienie optymalnych cen dla Twojej nieruchomości.

Cena apartamentu jest kształtowana przez wiele czynników. Po pierwsze, brane pod uwagę są parametry samego apartamentu, takie jak powierzchnia, liczba sypialni i łóżek, standard, piętro, widok z okna, a także udogodnienia, zarówno standardowe, jak i specjalne, takie jak basen czy darmowy parking w centrum miasta.

Następnie, uwzględniane są czynniki zewnętrzne, takie jak lokalizacja apartamentu, ceny konkurencyjnych ofert w okolicy, obłożenie apartamentu, luki między rezerwacjami, obłożenie w okolicy, sezonowość, dzień tygodnia, a także okoliczne wydarzenia i święta.

Na końcu, cena jest dostosowywana w zależności od długości pobytu, okresu rezerwacji, rodzaju rezerwacji (bezzwrotnej czy zwrotnej), a także ewentualnych promocji i programów lojalnościowych.

Wszystkie te elementy razem tworzą ostateczną cenę za pobyt w naszym apartamencie.

Oczywiście, naszym głównym celem jest maksymalizacja przychodów. Przychód ten jest wynikiem dwóch kluczowych czynników: obłożenia i średniej stawki dziennej. Teoretycznie, wyższe ceny mogą prowadzić do mniejszego obłożenia. Dlatego, aby maksymalizować przychody, te dwie zmienne muszą być odpowiednio stale zrównoważone.

Przy niskim obłożeniu, podniesienie cen może jedynie pogorszyć wyniki. Z drugiej strony, jeśli apartament stale cieszy się dużym zainteresowaniem, podniesienie cen może być korzystne. Dlatego, nasza strategia cenowa jest dynamiczna i dostosowuje się do bieżących warunków rynkowych, aby apartmant był wynajęty za jak najwyższa kwotę – jest to bardzo trudny i złożony proces.

Cena za poszczególne dni zależy od wielu zmiennych. To sprawia, że prognozowanie zarobków jest niezwykle skomplikowane. Nawet dwa identyczne apartamenty, w tym samym miejscu i czasie, mogą generować zupełnie różne przychody.

Większość prognoz opartych na średnich lub widełkach cenowych może być nieprecyzyjna. Niektóre apartamenty mogą radzić sobie świetnie i generować wysokie przychody, podczas gdy inne mogą radzić sobie znacznie gorzej.

Oczywiście, wszystko to w dużej mierze zależy od aktualnego popytu i podaży na rynku, sezonowości, atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych. Gdy popyt jest bardzo niski, najlepsze apartamenty pod względem jakości/ceny mogą zaspokoić prawie całe zapotrzebowanie, a reszta może pozostać pusta przez większość miesiąca. Natomiast, gdy popyt rośnie, nawet mniej atrakcyjne apartamenty mogą cieszyć się zainteresowaniem.

Każdy tydzień, dzień na rynku jest inny, wszystko to pokazuje, jak dynamiczny i złożony może być wynajem krótkoterminowy.

Wysoka cena początkowa nowego mieszkania to specjalny proceder, który ma miejsce zanim nasz system nie zsynchronizuje odpowiednich stawek z dedykowanego systemu. Dzięki temu unikamy sytuacji, w której mogłoby dojść do rezerwacji, gdzie cena nie jest dostosowana do czynników popytu i podażu. Innymi słowy, mogłaby zostać ustalona zbyt niska cena na okres świąteczny lub podczas wydarzenia. Proces ten trwa maksymalnie 48h.

Jest to wynik działania zaawansowanego algorytmu, który bierze pod uwagę wiele czynników. Jak działa algorytm możesz znaleźć w naszym FAQ.

Na cenę oferty wpływa wiele zmiennych, oto kluczowe z nich:
– Parametry nieruchomości
– Lokalizacja
– Konkurencja
– Obłożenie
– Dostępność
– Sezonowość
– Dni tygodnia
– Długość pobytu
– Rodzaj rezerwacji
– Promocje i programy lojalnościowe portali rezerwacyjnych

Zajmujemy się kompleksową obsługą Twojej nieruchomości. Z kontrolę cen odpowiedzialny dział cen i analiz, który obserwuje rynek wynajmu krótkoterminowego za Ciebie Zarządzanie cenami jest automatyczne i jest realizowane przez algorytm oraz naszych analityków cen. Oni monitorują różne czynniki, takie jak popyt, podaż, sezonowość, konkurencję i wiele innych, aby ustalić optymalne ceny.

Jednakże, jeśli chcesz mieć pewien wpływ na proces ustalania cen, możesz skontaktować się z nami, aby omówić swoje preferencje i oczekiwania. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie dostosujemy nasze strategie, aby sprostać Twoim potrzebom. Pamiętaj jednak, że ostateczna decyzja zawsze będzie opierać się na analizie danych i algorytmach, aby zapewnić jak największą efektywność.

Usterki

Procedura zgłoszenia szkody działa w następujący sposób: najczęściej serwis sprzątający zgłasza wszelkie szkody. Po otrzymaniu zdjęć uszkodzeń, dział techniczny przystępuje do weryfikacji problemu oraz wyceny naprawy. Następnie, dział obsługi klienta (BOK) kontaktuje się z gościem, który spowodował uszkodzenie, w celu obciążenia go kosztami naprawy. Dzięki temu procesowi, jesteśmy w stanie szybko i efektywnie zarządzać wszelkimi szkodami i utrzymaniem nieruchomości.

Koszty napraw są pokrywane przez BookingHost lub właściciela, w zależności od konkretnej sytuacji. W niektórych przypadkach koszty mogą być podzielone między obie strony. Wszystko zależy od okoliczności i rodzaju naprawy. BookingHost – pokrywa koszty napraw, które zostały wyrządzone przez gości, ale nie miała na to wpływu amortyzacja, aranżacja wnętrz lub błędny montaż
Właściciel – pokrywa koszty napraw, które wynikają z amortyzacji, błędnego montażu lub aranżacji wnętrza.

Rezerwacje

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z pobytu właścicielskiego podczas trwania rezerwacji założonej przez Gości, jest to możliwe. Należy jednak pamiętać, że wymaga to anulowania obecnej rezerwacji, co może wiązać się z negatywnymi konsekwencjami.

Konsekwencje anulowania rezerwacji mogą być negatywne i różnią się w zależności od portalu, na którym dokonano rezerwacji. Na przykład, na Airbnb możemy zostać obciążeni karą za anulowanie, doświadczyć obniżenia naszej oceny jako hosta, a nawet nasza oferta może zostać zablokowana. Z kolei Booking.com może nałożyć na nas koszty anulowania rezerwacji lub podjąć próbę przeniesienia Gościa do innego miejsca. Jeżeli przeniesienie okaże się skuteczne, ale nowe zakwaterowanie będzie kosztować więcej, to różnica w cenie może zostać nałożona na Hosta jako dodatkowy koszt

Jest to wynik działania zaawansowanego algorytmu, który bierze pod uwagę wiele czynników. Jak działa algorytm możesz znaleźć w naszym FAQ.

Parametry nieruchomości, Lokalizacja i konkurencja, Obłożenie i dostępność, Sezonowość i dni tygodnia,Długość pobytu i rodzaj rezerwacji, Promocje i programy lojalnościowe

Początkowo, nowe apartamenty (szczególnie poza sezonem) nie są wysoko pozycjonowane, co sprawia, że jedynym sposobem na zwiększenie ich widoczności jest oferowanie bardzo niskich cen, promocji oraz możliwości wynajmu na jeden dzień (na najbliższe 6 dni). Po otrzymaniu kilku pierwszych rezerwacji, pozytywnych recenzji, apartament przechodzi do nowej grupy. Kiedy obłożenie zaczyna się zwiększać, podnosimy ceny.

Aby zapewnić spójne informacje dla Twoich gości, prosimy o to, aby wszelka komunikacja odbywała się za pośrednictwem naszej firmy. Twoja oferta jest prezentowana na wielu portalach, a nasze biuro obsługi Klienta z przyjemnością skontaktuje się z Goścmi. Jeśli kiedykolwiek chcesz przekazać konkretną wiadomość jednemu z Twoich gości, przekaż wiadomość do działu BOK lub do Twojego opiekuna, a my skontaktujemy się z nimi w Twoim imieniu.

Tak, nasi konsultanci zawsze przedstawiaja się imieniem oraz podają nazwę firmy.

Zespół BookingHost zajmie się wszystkimi recenzjami gości.

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby odpowiadać gościom w ciągu nawet 15 minut w godzinach pracy. Odpowiedzi mogą być nieco opóźnione rano, gdy zajmujemy się zapytaniami otrzymanymi w poprzednią noc. Planujemy również wdrożenie chatbot’a, który będzie dostępny 24/7 tak, aby pomóc w pilnych sprawach gości poza standardowymi godzinami pracy.

Nie stanowi to problemu ze względu na samodzielne zameldowanie, które odbywa się z wykorzystaniem skrzynki na klucze. Takie rozwiązanie jest dostępne dla większości nieruchomości. Jest to elastyczne i bezpieczne rozwiązanie, które umożliwia gościom zameldowanie o dowolnej porze, przez całą dobę.

Dostarczamy gościom szczegóły dotyczące zameldowania poprzez platformę, e-mail i SMS przed planowanym zameldowaniem. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy gość ma trudności z wejściem do domu, nasza infolinia dla gości jest dostępna od 8-21 , aby pomóc im w rozwiązaniu problemu.
Dodatkowo w najbliższym czasie planujemy rozszerzenie godzin funkcjonowania infolinii, tak aby była dostępna 24/7

Jeżeli Gość złamie zakaz palenia tytoniu, e-papierosów, IQOS, sziszy oraz innych używek, złamie ciszę nocną, zorganizuje przyjęcie/imprezę towarzyskią lub zrealizuje pobyt ze zwierzęciem bez naszej wspólnej zgody, zostanie obciążony karą w wysokości 500 zł za każdy przypadek naruszenia.

Jeżeli w apartamencie przebywa w czasie ciszy nocnej większa liczba osób niż wskazana w rezerwacji, obowiązuje kara w wysokości 500 zł za każdą dodatkową osobę.

W przypadku zniszczenia, zgubienia lub kradzieży klucza do apartamentu, pilota do bramy/szlabanu, karty parkingowej, obowiązuje kara w wysokości 100 zł za sztukę. Ponadto Gość pokrywa koszt wymiany zamków, dorobienia klucza do klatki/chipu, a także pilota.

W przypadku kradzieży ręcznika lub pościeli, obowiązuje kara w wysokości 50 zł za sztukę.

W przypadku zniszczenia lub kradzieży elementów wyposażenia apartamentu, Gość zostanie obciążony opłatą zgodnie z całkowitymi kosztami dokonanej naprawy lub zakupu.*

*Kwoty uzyskane od Gościa są przeznaczane na poczet pokrycia szkód i usterek.

W sytuacji nagłej awarii, powinieneś skontaktować się z naszym działem obsługi klienta (BOK).

Agenci są dostępni w godzinach od 8:00 do 21:00 pod numerem telefonu 22 113 14 14.

Nasi pracownicy postarają się pomóc i zaradzić problemowi lub skierować Cię do odpowiednich usług naprawczych.

Koszty napraw są pokrywane przez BookingHost lub właściciela, w zależności od konkretnej sytuacji. W niektórych przypadkach koszty mogą być podzielone między obie strony. Wszystko zależy od okoliczności i rodzaju naprawy. BookingHost – pokrywa koszty napraw, które zostały wyrządzone przez gości, ale nie miała na to wpływu amortyzacja, aranżacja wnętrz lub błędny montaż
Właściciel – pokrywa koszty napraw, które wynikają z amortyzacji, błędnego montażu lub aranżacji wnętrza.

Procedura zgłoszenia szkody działa w następujący sposób: najczęściej serwis sprzątający zgłasza wszelkie szkody. Po otrzymaniu zdjęć uszkodzeń, dział techniczny przystępuje do weryfikacji problemu oraz wyceny naprawy. Następnie, dział obsługi klienta (BOK) kontaktuje się z gościem, który spowodował uszkodzenie, w celu obciążenia go kosztami naprawy. Dzięki temu procesowi, jesteśmy w stanie szybko i efektywnie zarządzać wszelkimi szkodami i utrzymaniem nieruchomości.

Aby uniknąć potencjalnych problemów podczas zameldowania, prosimy, abyś nie aktualizował kodu do skrzynki na klucze. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że kod powinien zostać zmieniony, skontaktuj się z biurem obsługi Klienta.

Tak, lecz bardzo rzadko zdarzają się sytuacje, gdy goście nie chcą opuścić mieszkania. W takich przypadkach nasz dział obsługi klienta kontaktuje się z gośćmi, ostrzegając ich, że jeśli nie opuszczą apartamentu, będą musieli zapłacić za dodatkowy dzień pobytu, a my będziemy zmuszeni wezwać policję. Jeśli goście nie odpowiedzą na nasze wezwanie, wysyłamy przedstawiciela naszej firmy, który w asyście policji próbuje dostać się do mieszkania. Działamy zawsze zgodnie z prawem i dbamy o bezpieczeństwo i komfort zarówno naszych gości, jak i właścicieli mieszkań.

Po każdym pobycie, nasz serwis sprzątający dokładnie sprawdza wyposażenie apartamentu. Jeśli zauważymy, że czegoś brakuje, natychmiast kontaktujemy się z gośćmi, aby odzyskać brakujące przedmioty lub należności za nie.

Wdrożenie apartamentu i pierwsze rezerwacje

Pierwsze sprzątanie: Jest to generalne sprzątanie mieszkania, które ma na celu przygotowanie go do najmu. Obejmuje to dokładne czyszczenie wszystkich pomieszczeń, aby zapewnić najwyższy standard czystości dla naszych gości.
Dostawa pościeli: Oznacza to dostarczenie zestawu pościeli, który jest standardem w naszych apartamentach. Pościel jest świeża i czysta, gotowa do użycia przez naszych gości.
Oba te etapy są niezbędne, aby zapewnić komfort i zadowolenie naszych gości

Usługi sprzątania i prania funkcjonują w następujący sposób:

Sprzątanie: Nasz serwis sprzątający dokładnie sprząta apartamenty po każdym zrealizowanym pobycie. Dzięki temu, każdy nowy gość wchodzi do czystego i przygotowanego mieszkania.

Pranie: Po zakończonym pobycie, używane ręczniki i pościel są wysyłane do pralni. Serwis sprzątający za każdym razem dostarcza nowy, świeży komplet pościeli i ręczników do apartamentu.

Dzięki temu systemowi, możemy zapewnić najwyższy standard czystości i komfortu dla naszych gości.

Początkowo, nowe apartamenty (szczególnie poza sezonem) nie są wysoko pozycjonowane, co sprawia, że jedynym sposobem na zwiększenie ich widoczności jest oferowanie bardzo niskich cen, promocji oraz możliwości wynajmu na jeden dzień (na najbliższe 6 dni). Po otrzymaniu kilku pierwszych rezerwacji, pozytywnych recenzji, apartament przechodzi do nowej grupy. Kiedy obłożenie zaczyna się zwiększać, podnosimy ceny.

Etapami wdrożenia po protokole są:

– Weryfikacja wyposażenia apartamentu: Sprawdzamy, czy wszystko jest na swoim miejscu i czy nie ma brakujących elementów.
– Zgłoszenie ewentualnych usterek: Jeśli zauważymy jakiekolwiek usterki, prosimy o usunięcie ich przez właścicieli lub możemy odpłatnie zaoferować wsparcie naszego działu technicznego, tak aby mieszkanie było gotowe do wynajmu.
– Pierwsze sprzątanie: Przeprowadzamy dokładne sprzątanie mieszkania, aby zapewnić najwyższy standard czystości dla naszych gości.
– Sesja zdjęciowa: Robimy profesjonalne zdjęcia mieszkania, które później są wykorzystywane w ofercie wynajmu.
– Wdrożenie online: Po wszystkich tych etapach, mieszkanie jest gotowe do wynajmu i jest publikowane na naszej stronie internetowej oraz na innych portalach wynajmu.

Potrzebujemy 3 par kluczy do mieszkania z kilku powodów:

Para kluczy w boxie: Ta para kluczy jest dostępna dla gości, którzy wynajmują mieszkanie. Jest przechowywana w bezpiecznym boxie, do którego goście otrzymują kod.
Klucz w sejfie w biurze: Ten klucz jest przechowywany jako zapasowy w naszym biurze. Może być używany w sytuacjach awaryjnych lub gdy klucze z boxa są niedostępne.
Klucz dla Cleaningu: Ten klucz jest przeznaczony dla naszego personelu sprzątającego. Umożliwia im dostęp do mieszkania, aby mogli sprzątać i przygotowywać mieszkanie dla kolejnych gości.

Sprzątanie mieszkania odbędzie się do 4 dni po protokole, pod warunkiem, że nie ma żadnych usterek. Dzień po sprzątaniu przeprowadzona zostanie sesja zdjęciowa. Następnie, zdjęcia są obrabiane przez około 3 dni. Cały proces, od protokołu do publikacji oferty online, trwa maksymalnie 14 dni.

Przybliżony termin przygotowania i publikacji apartamentu jest zależny od wielu czynników. Z reguły wynosi on od 10 do 14 dni.

W naszej firmie mamy dedykowany dział opiekunów właścicieli, który zajmuje się kompleksową obsługą naszych klientów. Opiekunowie ci są doświadczeni i dobrze przygotowani do zarządzania wszelkimi kwestiami związanymi z wynajmem. Możesz być pewien, że Twoje mieszkanie będzie w dobrych rękach.

Dostęp do kontaktu z opiekunami będzie dostępny przez panel klienta, wystarczy wejść w zakładkę Kontakt i ustalić spotkanie w kalendarzu.

Zapewniamy, że boxy są mocno przyklejane do powierzchni za pomocą bardzo mocnej taśmy dwustronnej. Po każdym pobycie, nasz serwis sprzątający sprawdza przymocowanie boxa, aby zapewnić jego bezpieczeństwo.

Nie przewiercamy boxów, aby uniknąć uszkodzenia ścian, drzwi czy innych części wspólnych na klatce schodowej. W przypadku, gdy box by się odkleił i spadł, nadal nie ma możliwości jego otworzenia bez znajomości kodu. Bezpieczeństwo naszych klientów i ich mienia jest dla nas priorytetem.

Aktualnie kody do boxów zmieniane są średnio co kilka miesięcy. Jesteśmy w trakcie udoskonalania procesu, aby kody do skrytek były zmieniane z większą częstotliwością.

Rozliczenia

Rozliczenie wygląda następująco:

Gość zapłacił przykładową kwotę 1000 zł za najem. Jest to kwota bez kosztów sprzątania. Z tej kwoty odejmujemy VAT (8%), prowizje BookingHost (20%) oraz prowizje portalu, która w zależności od portalu jest zmienna (15-20%). Po odjęciu tych kosztów, kwota dla właściciela wynosi około 50-60%* tego, co płaci gość na portalu. W naszym przykładzie jest to kwota 568,39 zł

*Kwota % dla właściciela zależna od ilości dób w rezerwacji.
*Kwota za sprzątanie, którą płaci Gość jest odliczana od każdej rezerwacji.

Podsumowując
568,39 (czynsz dla właściciela netto) + 74,07 (VAT 8% za nocleg) + 185,19 (prowizja BH) + 172,35 (prowizja portalu) + 149 (sprzątanie) = 1.149,00 zł Kwota którą zapłacił Gość

Rozumiemy, że opóźnienia w płatnościach mogą budzić pytania i niepokój. Chcielibyśmy wyjaśnić, że taka sytuacja może mieć miejsce. Czasami wynika to ze świąt i weekendów, które wypadają w okresach płatności lub opóźnień w przelewach z portali, z którymi współpracujemy. Oprócz wymienionych, na opóźnienia mają również wpływ cykliczne prace techniczne prowadzone przez portale tj. Airbnb czy Booking.com

Jesteśmy zależni od ich harmonogramów płatności i może to wpływać na terminowość naszych płatności do właścicieli.

Chcemy Cię zapewnić, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby minimalizować takie opóźnienia i zapewnić płynność procesu płatności. Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem i ciężko pracujemy, aby zapewnić Ci jak najwyższy standard obsługi

Inne

Obowiązki właściciela mieszkania w są następujące:

– Przygotowanie kompletów kluczy: Właściciel jest odpowiedzialny za przygotowanie odpowiedniej liczby kompletów kluczy do mieszkania.

– Przygotowanie listy wyposażenia: Właściciel powinien przygotować szczegółową listę wyposażenia mieszkania. Lista ta jest niezbędna do monitorowania stanu mieszkania i jego zawartości. Jeśli elementy wyposażenia, zwłaszcza elementy asortymentu kuchennego, ulegną zużyciu, obowiązkiem właściciela jest ich wymienienie, BookingHost służy wsparciem w tym zakresie.

– Przygotowanie niezbędnych informacji do codziennej obsługi apartamentu przez BookingHost: Właściciel powinien dostarczyć wszystkie niezbędne informacje, które umożliwią BookingHost codzienną obsługę apartamentu.

Dzięki spełnieniu tych obowiązków, możemy zapewnić najwyższą jakość usług dla naszych gości.

Jako właściciel mieszkania, możesz pomóc w przeglądach i obowiązkach na kilka sposobów. Najczęściej to właściciele otrzymują informacje o przeglądzie jako pierwsi. W celu wykonania przeglądu w mieszkaniu musi być obecna osoba. Możliwe jest zablokowanie kalendarza na cały dzień, ale niestety nie na godziny.

Na stronie głównej w panelu, po kliknięciu w przycisk ‘Edytuj kalendarz’, możesz zrobić blokadę ‘bez sprzątania’ na noc. Odradzamy jednak robienie blokad, ponieważ jeśli pojawi się nowa rezerwacja, nasz dział obsługi klienta (BOK) skontaktuje się z gościem z zapytaniem, czy będzie on we wskazanych godzinach w mieszkaniu, co jest równoznaczne z przyjęciem osoby dokonującej przeglądu.

Jeśli gość nie odpowie lub okaże się, że nie będzie go we wskazanym przedziale godzinowym w mieszkaniu, wówczas BOK poinformuje go, że na miejscu zjawi się właściciel. Takie działanie narzuca nam odgórnie ustawa dotycząca przepisów bezpieczeństwa.

Aby podnieść oceny na portalu, możesz wesprzeć nas w wyróżnieniu swojej oferty. Można to zrobić poprzez dodanie różnych udogodnień, takich jak klimatyzacja, parking, dostępność kawy itp.

Warto skorzystać również z usług homestageing’u, dzięki tej usłudze wartość ofery może znacząco wzrosnąć.

Dodatkowo, wartościowa może być współpraca z naszym działem technicznym, zwłaszcza w przypadku rzeczy do wymiany w apartamencie. Dzięki temu, mieszkanie będzie zawsze w najlepszym stanie, co z pewnością przekłada się na pozytywne oceny gości.

Nie ma możliwości usunięcia negatywnych opinii. Jedyną możliwością jest odpowiedź na opinie, w celu wyjaśnienia sytuacji lub przeproszenia za wszelkie niedogodności. Nasz dział obsługi klienta (BOK) weryfikuje opinie i zgłasza do portali problem, jeśli opinia może naruszać regulamin. Dzięki temu, staramy się utrzymać sprawiedliwość i rzetelność opinii. Niestety otrzymanie pozytywnej opinii jest znacznie trudniejsze, dlatego staramy się zachęcać Gości dodatkowymi działaniami, *

*BOK, nie może udzielić odpowiedzi zarówno na pozytywną jak i negatywną ocenę mieszkania dla której nie ma komentarza.

Loading..

See how much you could earn:

Studio
1
2
3+

Calculations based on a comparable list in the area of real estate, the number of guests and data and Bookinghost analysis

około  

rocznie

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK