Często zadawane pytania

Usługi

BookingHost oferuje kompleksową obsługę zarządzania wynajmem krótkoterminowym, która obejmuje:

  • W bezpieczny i wygodny sposób przekażemy klucze Twoim gościom.
  • Zapewniamy obsługę rezerwacji 7 dni w tygodniu
  • Promujemy Twój apartament na najpopularniejszych światowych portalach rezerwacyjnych oraz synchronizujemy kalendarze.
  • Dynamicznie zarządzamy cenami
  • Zapewniamy dostęp do fachowców 24/h (np. hydraulika, elektryka).
  • Udostępniamy panel Klienta z pełnym dostępem do rezerwacji i rozliczeń.
  • Zapewniamy uzupełnianie podstawowych produktów, takich jak kawa, herbata, woda oraz przyprawy.
  • Zapewniamy profesjonalne sprzątanie apartamentu

W zależności od lokalizacji, przygotowaliśmy checklisty zawierające listę wyposażenia, które powinno być dostępne w apartamencie przygotowanym do wynajmu krótkoterminowego. Aby poznać szczegóły, zapraszamy do rozmowy z naszym lokalnym doradcą.

Nasza usługa sprzątania jest dostosowywana do każdego apartamentu. Oprócz standardowych prac porządkowych, oferujemy możliwość dostosowania zakresu usług do Twoich indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy używanie najwyższej jakości środków czystości.

Usługi BookingHost są dostępne w całej Polsce. Dostosowujemy nasze oferty do różnych lokalizacji, zapewniając naszym klientom odpowiednią obsługę.

W większych miejscowościach proponujemy kompleksowe zarządzanie wynajmem. Jednak jeśli Twój apartament znajduje się w mniejszej miejscowości, możemy zaoferować naszą usługę BookingHostSmart. Obejmuje ona promocję apartamentu online, zarządzanie cenami, komunikację z gośćmi oraz rozliczanie rezerwacji. W tej usłudze po stronie Właściciela jest jedynie zapewnienie serwisu sprzątającego.

Wszystko to po to, aby zapewnić najwyższe standardy obsługi. Dodatkowo udzielimy wszelkich niezbędnych wskazówek dotyczących przygotowania apartamentu przed przyjazdem gości.

Nasz doświadczony zespół ekspertów zadba o przygotowanie profesjonalnych profili i umieszczenie ogłoszeń na najbardziej renomowanych portalach rezerwacyjnych na całym świecie, w tym m.in.: Booking.com, Airbnb, Expedia, VRBO, HomeAway, Flatio oraz Google Travel. Dodatkowo, dysponujemy własną platformą rezerwacyjną stay.bookinghost.com oraz posiadamy solidną bazę stałych klientów korporacyjnych i biznesowych.

Tak! Zapewniamy bezpłatną profesjonalną sesję fotograficzną, która doskonale uchwyci charakter Twojego apartamentu.

Oczywiście. Jako właściciel apartamentu, możesz dokonywać rezerwacji dla siebie lub swoich bliskich poprzez Panel Klienta bez żadnych dodatkowych opłat.

Najczęstszą opcją jest przekazywanie kluczy za pośrednictwem mini sejfu umieszczonego przy drzwiach mieszkania lub za pośrednictwem klamki elektronicznej. Oferowane przez nas rozwiązania umożliwiają gościom odbiór kluczy w dogodnej dla siebie porze.

Podczas podpisywania umowy na czas nieokreślony, właściciel lokalu nie musi ponosić żadnych początkowych kosztów. Sesja zdjęciowa oraz zakup mini sejfu na klucze zostaną pokryte przez BookingHost.

Tak, możesz liczyć na nasze wsparcie w przygotowaniu mieszkania pod wynajem. BookingHost oferuje pełną pomoc i doradztwo, aby zapewnić, że Twoje mieszkanie będzie gotowe do przyjęcia gości z najwyższym standardem

W panelu właściciela masz dostęp do wszystkich kluczowych statystyk oraz danych dotyczących rezerwacji. W razie potrzeby możesz również dokonać własnej rezerwacji dla siebie lub swoich bliskich. Dzięki temu wszystkie istotne informacje są dostępne w jednym miejscu, zapewniając wygodę i kontrolę nad działaniami.

Tak, BookingHost może polecić doświadczonego dekoratora wnętrz, który pomoże Ci w stworzeniu atrakcyjnej i funkcjonalnej przestrzeni, przyciągającej potencjalnych gości oraz podnoszącej wartość Twojego mieszkania na rynku wynajmu krótkoterminowego.

Ceny

Ceny są ustalane na podstawie różnorodnych czynników, w tym lokalizacji, pory roku, dostępności, wyposażenia apartamentu oraz warunków rynkowych. Analizujemy te czynniki, aby dostosować cenę w sposób konkurencyjny i atrakcyjny zarówno dla Ciebie, jak i potencjalnych gości. Najważniejszym elementem zarządzania cenami jest znalezienie optymalnego punktu, w którym apartament jest wynajmowany za maksymalną kwotę.

Zarobki są uzależnione od wielu czynników, takich jak lokalizacja, standard, liczba miejsc noclegowych i sezon. Zapewniamy, że będziemy dążyć do maksymalizacji Twoich dochodów poprzez optymalne wykorzystanie potencjału Twojego mieszkania oraz efektywne zarządzanie cenami.

Ceny dostosowywane są na bieżąco do warunków rynkowych. Nasi specjaliści ds. cen i obłożenia przy pomocy zaawansowanych algorytmów cenowych, aktualizują cenę apartamentu tak, aby zmaksymalizować Państwa zysk.

Bierzemy pod uwagę wiele czynników takich jak: dzień tygodnia, obłożenie i ceny apartamentów w najbliższej okolicy, wydarzenia zwiększające popyt.

Promowanie ofert

W zależności od umowy, BookingHost może przejąć istniejące rezerwacje.

Po dostarczeniu niezbędnych informacji, przystąpimy do profesjonalnej sesji fotograficznej oraz przygotowania profilu na portalach rezerwacyjnych. Twój apartament będzie dostępny na przyjazd pierwszych gości w mniej niż 14 dni.

Możesz śledzić swoje rezerwacje w panelu właściciela, który udostępniamy naszym klientom. To intuicyjne narzędzie umożliwiające wygodne zarządzanie wszystkimi aspektami Twoich rezerwacji w jednym miejscu.

Loading..

See how much you could earn:

Studio
1
2
3+

Calculations based on a comparable list in the area of real estate, the number of guests and data and Bookinghost analysis

około  

rocznie

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK