About Us – Booking Host About Us – Booking Host

Ekspert w zarządzaniu wynajmem Twojego mieszkania

Ekspert w zarządzaniu wynajmem Twojego mieszkania

BookingHost w liczbach

1500+

obsługiwanych obiektów

100.000+

rezerwacji

15

lat na rynku

Nasza historia

Firma BookingHost powstała z faktycznego wyzwania zarządzania najmem nieruchomości w Polsce, Portugalii i Brazylii. Wiara i przekonanie, że można to robić lepiej, zwiększając zyski z najmu leży u naszych podstaw. Praktyczne doświadczenie pozwoliło nam w opracowaniu skutecznego modelu pracy. Wykorzystujemy algorytmy sztucznej inteligencji do zarządzania ceną najmu i stawiamy na pełną transparentność, udostępniając mobilny panel klienta.

Nasz cel

Chcemy aby wynajmowanie Twojego mieszkania przynosiło jak największe zyski i kosztowało Cię jak najmniej czasu. Mamy ambicje jako pierwsi stawiać kroki tam, gdzie odciążymy Cię z obsługi i podniesiemy Twoje przychody z wynajmowanej nieruchomości.

Zespół

Andrzej Stecki

CEO

Urodzony lider i wizjoner z udokumentowaną historią w budowaniu firm świadczących najwyższej jakości usługi. Doświadczony przedsiębiorca od lat łączący Internet z branżą nieruchomości w Polsce i Stanach Zjednoczonych, finalista konkursu Ernst & Young na przedsiębiorcę roku. Budowane przez niego firmy wyróżniają solidne fundamenty oparte o nowoczesne technologie.

Artur Stecki

CTO

W Bookinghost odpowiedzialny za utrzymanie i ciągły rozwój naszych nowatorskich technologii. Architekt rozwiązań z długoletnim praktycznym doświadczeniem w rozwoju i wdrażaniu rozwiązań software’owych. Przez lata budował dedykowane rozwiązania dla branży e-commerce oraz start-upów, wykorzystując różne technologie i języki programowania.

Magdalena Bieniek

COO

Kierownik operacyjny z długoletnim doświadczeniem w uruchamianiu i operowaniu hotelami oraz ośrodkami wypoczynkowymi. Specjalistka i doradca w zakresie Customer experience oraz obsługi gości, zarówno w branży hotelarskiej, jak i innych sektorach rynku.

Sprawdź potencjał swojego mieszkania

Uzyskaj natychmiastowe oszacowanie potencjalnych zarobków

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK

Loading..

See how much you could earn:

Studio
1
2
3+

Calculations based on a comparable list in the area of real estate, the number of guests and data and Bookinghost analysis

około  

rocznie

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK